У кожному будинку має бути аптечка для різних екстрених ситуацій, препарати чи вироби з якої, наприклад, допоможуть обробити рану або мінімізувати наслідки травми. Ліки для неї підбирають, враховуючи десятки факторів. На думку лікарів, аптечка має складатися з медикаментів, які допоможуть надати першу допомогу до приїзду лікаря або дочекатися ранку, щоб звернутися до фахівця.
Знайти медикаменти за низькими цінами в аптеках міста та забронювати їх пропонуємо за допомогою сервісу LikiЄ. Портал спеціально створений для того, щоб спростити пошук препаратів. Сервіс лікіє дозволяє забронювати товари в аптеці у будь-який час, тому що працює 24/7. На сайті – зручна система навігації та швидкий пошук.
Довідник LikiЄ містить понад 30 тисяч сертифікованих медикаментів, у тому числі вітаміни, товари для дітей і мам, антибіотики, продукцію для косметологів.
Список основних засобів: які ліки потрібно замовити для аптечки?
Спеціалісти рекомендують до аптечки включити такі медикаменти:
- засоби для обробки ран та перев’язки;
- лікарські препарати (наприклад, знеболювальні, протиалергійні, заспокійливі);
- медичні вироби.
В аптечці мають бути препарати, які вже використовувалися колись в екстрених ситуаціях, а також спеціально для кожного представника сім’ї.
Дрібні побутові травми, порізи та невеликі опіки можна обробляти самостійно без звернення за допомогою до лікаря. Ось тому обов’язково купують якийсь антисептик або 96% етиловий спирт, який ефективно знищує мікроорганізми та очищує рану. До дешевих і водночас ефективних антисептиків відносять перекис водню, зеленку, «Фукорцин Лікол». Для промивання рани у дорослих та дітей також використовують хлоргексидин.
До необхідних компонентів домашньої аптечки відносяться різні типи перев’язувальних матеріалів і засобів для фіксації:
- великий по ширині стерильний бинт;
- маленький бинт;
- вата або стерильні пов’язки з нетканого матеріалу;
- еластичний бинт;
- кілька видів пластиру.
Проста домашня аптечка також включає такі лікарські препарати:
- Ліки, що знеболюють, – це нестероїдні протизапальні засоби: парацетамол, ібупрофен, аспірин. Медпрепарати допомагають не лише знеболити, а й знижують температуру.
- Спазмолітичні препарати – прибирають спазм гладкої мускулатури та допомагають усунути біль. До цієї категорії відносять дротаверин, папаверин, папазол.
- Засоби від отруєння – складаються із сорбентів, які допомагають вивести з організму токсини та шкідливих бактерій: «Смекта», активоване вугілля, «Полісорб», «Ентеросгель».
- Заспокійливі препарати – використовують для зняття тривоги та непередбачених переживань: таблетки валеріани, валідол чи корвалол.
- Ліки проти застуди – для зменшення нежиті необхідні прості судинозвужувальні краплі. Від болю у горлі часто купують пастилки для розсмоктування.
Комментарии