Як зберегти зір у своєї дитини та правильно організувати її робоче місце?

У дітей через постійне навчання за планшетом і читання, регулярний перегляд відеороликів і фільмів, а також через комп’ютерні ігри можуть розвиватися захворювання зорової системи: астигматизм, короткозорість або далекозорість. Ось тому важливо стежити за способом життя дитини та її захопленнями. Школярі зобов’язані добре харчуватися та багато гуляти на свіжому повітрі, а також відпочивати на природі: у селі або в оздоровчих таборах. Для дитини має бути правильно організоване робоче місце з хорошим джерелом світла. За перших симптомів, які вказують на те, що в дитини почав падати зір, краще звернутися до фахівця, який визначить причину захворювання і випише рецепт на вітаміни, ліки або ж окуляри.

Медичний центр Зір Дитини представляє висококласну дитячу оптику за розумними цінами. У каталозі — оправи, денні та нічні лінзи для дітей різного віку: і для найменших, і для першокласників, і для підлітків. До кожного покупця — тільки добре ставлення та індивідуальний підхід.

«Зір Дитини» — це відомий салон-магазин дитячої оптики в нашій країні. В асортименті — колекції оправ від відомих виробників.

Як правильно організувати для школяра робоче місце: що цікаво буде знати батькам?

Для організації безпечного та водночас зручного робочого місця важливо придбати якісні меблі. Зазвичай замовляють комп’ютерний стіл, стілець або крісло. Відомі виробники роблять для школярів і студентів комп’ютерні столи продуманого дизайну та ергономічні крісла. Адже під час розробки зовнішнього вигляду меблів фахівці компаній враховували багато факторів.

Висота столу для дітей зростом до 1,2 метра не повинна перевищувати 50 сантиметрів. Для високих школярів замовляють меблі висотою від 60 до 80 сантиметрів. Стіл краще розміщувати біля вікна.

На столі важливе місце займає освітлення. Джерело світла має знаходитися з лівого боку. Лампочка повинна бути не дуже потужною або слабкою. Дитині має бути комфортно робити уроки.

Як правило, замовляють енергоефективні лампочки для організації освітлення на столі.

Підручники та зошити мають знаходитися не дуже далеко від школяра або занадто близько. Краще, щоб дитина самостійно визначала, як саме їй робити уроки.

Кожні 30-40 хвилин лікарі рекомендують дітям робити гімнастику для очей і будь-які вправи. Після уроків увечері краще здійснювати прогулянки на свіжому повітрі.

Про корисну гімнастику для дитячих очей розповідається в статті, опублікованій на сайті Міністерства охорони здоров’я України. Цей матеріал буде корисний усім батькам школярів.

Теги:

Комментарии